Tooted

Vill on looduslik materjal ning selle hoolikal käsitsemisel on sellel struktuuri ja värvuse mõttes suur hulk variatsioone. Loome teile vajalikud värvitoonid värvimata villast, värvitud villavatist ja riputamise teel värvitud lõngast ning vastavalt teie soovile kasutame kas 100% villa või villasegu.

Saadame oma klientidele näidiseid, näiteks käsitsi punutud ümbriskaarte, tootmises valmistatud koonuseid või näidisnarmaid, sõltuvalt sellest, mida klient tootest ülevaate saamiseks vajab ja millises tootearendusfaasis me oleme.

Areng

MEIE LOOME

ideest vaibanäidiseni

Meie Danspinis muudame ideed lõngaks ja saadame oma klientidele näidiseid, näiteks käsitsi punutud ümbriskaarte, tootmises valmistatud koonuseid või näidisnarmaid, sõltuvalt sellest, mida klient tootest ülevaate saamiseks vajab ja millises tootearendusfaasis me oleme.

Kvaliteet

Kvaliteedikontroll

Iga kedratud partii kontrollib üle meie laborimeeskond, veendumaks, et see vastab standardile. Kui värvus ei ühti, valib meie laborimeeskond välja täiendava villa, mis partiile lisatakse ja mida hinnatakse.

Kedratud villa osas kontrollitakse iga värvipartii enne kliendile saatmist valguskastis üle (ja vajadusel kohandatakse).

Danspini lõngast
valmistatud vaibad

DANSPINI LÕNG

parima tulemuse saavutamiseks

Oleme Danspinis uhked, kui saame oma klientidele pakkuda tippkvaliteediga lõnga, mis vastab nende vajadustele. Meie lõng valmib erinevates kombinatsioonides, et tagada selle väljanägemise ja pehmuse sobivus erinevatele kasutusvaldkondadele või projektidele.

ÄRIKLIENTIDELE

ettevõtetele

Kruiisilaevad

Seilake ümber maailma ja nautige Danspini villase lõnga mugavust ja termoreguleerivaid omadusi.

Hotellid

Danspini klassikaliselt luksusliku või erksavärviliselt kaasaegse lõnga abil saab iga hotell rõhutada oma stiili ilma kvaliteedis kaotamata.

ERAKLIENTIDELE

kodumajapidamistele

Vaipkatted

Kogu põrandat kattev vaipkate muudab kodu mugavaks, on jala all pehme, termoreguleerivate ja müra vähendavate omadustega.

Vaibad
Pakume ka sooje ja pehmeid villavaipu, mille abil oma kodu luksuslikumaks muuta.
Eesti